Афіша,  Новини

МАЙСТЕР-КЛАС З ФОТОГРАФІЇ

Всі ми любимо дивитися на красиві фотографії, де мить, здається, застигає в часі. Вибух, вітер, падаючі предмети, бризки води – на фото все це виглядає дуже ефектно, але як фотографам вдається спіймати такий момент – невже тут не обходиться без магії?
Якщо ви хочете навчитися якнайкраще вправлятися з камерою, дізнатися для чого потрібні різні режими зйомки на фотоапараті, запрошуємо вас відвідати майстер-клас з фотографії «Фотоподорожі» від Віталія Попкова, який відбудеться 05 жовтня 2022 року о 16:00 годині в Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС.
Подорожі, це річ, яка дарує нам багато емоцій. Це те, що нас наповнює та надихає. Світ має багато красивих та чарівних місць, які дійсно варті нашої уваги. Та багато мандрівників прагнуть не лише здобути нові враження та побувати у нових захоплюючих місцях, а й похизуватися крутими фотографіями. Тож, під час заняття, фотограф дасть рекомендації та поради, як же зробити чудові світлини під час подорожі, які потім буде приємно переглядати та показувати друзям.
Наша адреса: м. Олександрія, вул. Григорія Усика, 41.
Попередній запис за телефоном: +38 099 126 5026.
Проєкт «ВільноХаб» втілюється в рамках програми Мріємо та діємо, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.
Слідкуйте за нашими новинами:
Telegram: Олександрійські бібліотеки https://t.me/olexlibrary
Instagram: Бібліотеки Олександрії https://www.instagram.com/bibliotekioleksandriyi/
Facebook: Олександрійська міська ЦБС https://www.facebook.com/alexlibrary.CBS
Будемо раді почути ваш відгук про заходи в нашій формі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!