ЛІТНЄ МЕНЮ ДЛЯ КНИГОЛЮБІВ
Літо – це чудова пора, а книга – ваш найкращий супутник, куди б ви не вирушили! На пляжі, у горах, на дачі, чи просто вдома – кілька захоплюючих книг завжди стануть у пригоді.
9 липня працівники Центральної бібліотеки Олександрійської міської ЦБС організували бібліопікнік «Літнє меню для книголюбів». Усі охочі мали змогу ознайомитись із захоплюючими літературними новинками та обрати собі ідеальну книгу для літнього читання.
На полицях було представлено широке розмаїття літературних жанрів: від містичних історій та захоплюючих детективів до зворушливих романів про кохання та динамічних пригод. Кожна книга здатна перенести вас у новий вимір, подарувавши незабутні емоції та враження.
Нехай це літо принесе вам безліч пригод та відкриттів, а книга стане вірним супутником у всіх подорожах! Ми бажаємо, щоб спогади про прочитані твори зігрівали вас протягом всього року.
Запрошуємо до Центральної бібліотеки Олександрійської міської ЦБС за адресою: вул. Перспективна, 14, щоб обрати свої ідеальні книжкові пригоди для цього літа!


