Літературний ліцей "Поезія рідного краю",  Новини

ЛІТЕРАТУРНА ЗУСТРІЧ З В’ЯЧЕСЛАВОМ ПІВНЕМ

Кожен край народжує свого поета, сподіваючись виявити себе через його слово. Олександрійщина подарувала нам багато талановитих поетів. Серед них – В’ячеслав Півень, який завітав 18 вересня на літературний ліцей «Поезія рідного краю» до Центральної бібліотеки Олександрійської міської ЦБС, аби поділитися з шанувальниками поезії своєю творчістю.
В’ячеслав Михайлович, член літературно-мистецького клубу «Джерело», його вірші – це сходинки душі до кожної людини, які зацікавлюють своєю неповторністю й оригінальністю. Поезія його особлива, мова співуча, а проблеми, які порушує автор, хвилюють душу кожної людини.
Учасники літературного ліцею з захопленням слухали вірші В’ячеслава Півня в авторському виконанні, задавали питання про творчі плани й джерела натхнення. Автор з задоволенням ділився своїми літературними секретами з присутніми.
Зустріч була теплою й невимушеною, сповнена щирих емоцій і яскравих почуттів.
Тож захоплюймося поезією, бо вона підносить нас духовно, збагачує новими відчуттями, любов’ю до життя та своєю неповторністю.
Слідкуйте за нашими новинами:
Telegram: Олександрійські бібліотеки https://t.me/olexlibrary Instagram: Бібліотеки Олександрії https://www.instagram.com/bibliotekioleksandriyi/
Facebook: Олександрійська міська ЦБС https://www.facebook.com/alexlibrary.CBS
Будемо раді почути ваш відгук про заходи в нашій формі:
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

error: Content is protected !!