Курси комп'ютерної грамотності,  Новини

Курси «Основи комп’ютерної грамотності»

Незважаючи ні на що, ви, ймовірно, знаєте когось, хто ще не піддався спокусам Facebook? Можливо, ви самі, ще новачок в ньому? Або, можливо, у вас просто ще не було часу, щоб вивчити кожен закуток цієї найбільшої соціальної мережі світу? А ось викладачі Вітченко Д. М. та Майбенко Д. В. 2 та 4 грудня на заняттях познайомили слухачів Вищої Народної школи в Центральній міській бібліотеці з відомою у всьому світі соціальною мережею Facebook.

Під час заняття присутні заповнили особисті дані та позначили цілі для подальших дій після реєстрації. Як зазначили Давид Миколайович та Дмитро Володимирович для присутніх: «Після реєстрації ви отримуєте доступ до величезної кількості матеріалів. Крім того, перед вами відкривається можливість спілкуватися з друзями і заводити нові знайомства!»

Підводячи підсумки, можна з впевненістю сказати, що студентам вдалося досягти успіху в проходженні процедури реєстрації на Facebook. Все не так і складно, просто треба виділити трохи свого часу і запастись терпінням. Головне бути наполегливими, цілеспрямованими, впевненими у своєму результаті, а викладачі з задоволенням допоможуть їм у цьому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!