КОРОТКЕ ЖИТТЯ ДОВЖИНОЮ У ВІЧНІСТЬ
Літературно-поетична вітальня "Струни серця",  Новини

КОРОТКЕ ЖИТТЯ ДОВЖИНОЮ У ВІЧНІСТЬ

Темно-бронзове волосся, відкрите обличчя, безмежна жіночність, витонченість, краса, розум, талант, а разом з тим, беззастережна хоробрість, незламність і послідовність. Якимсь дивовижним чином все це сплелося в одній людині…
Людині, яку сьогодні називають «Українкою з великої літери», вважають символом невмирущості української нації, життя і смерть якої оповиті багатьма легендами.
Олена Теліга… До 115-ї річниці з дня народження талановитої української поетеси і патріотки Олени Теліги, чия зірка погасла на кривавому небі війни усього в тридцять чотири роки, в Центральній міській бібліотеці м. Олександрії пройшов літературний етюд «Коротке життя довжиною у вічність» для учасників літературно-поетичної вітальні «Струни серця».
Присутні мали змогу переглянути відеопрезентацію, про найяскравіші сторінки її життя і творчість, трагічну долю та довгий шлях визнання в Україні, потому майстерно читали вірші поетеси.
Свій останній притулок вона знайшла в Бабиному Яру, залишивши по собі декілька збірок поезій і великий слід в українській історії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!