КНИЖКОВО-КРАЄЗНАВЧИЙ КВІЛТ
КНИЖКОВО-КРАЄЗНАВЧИЙ КВІЛТ,  Новини

КНИЖКОВО-КРАЄЗНАВЧИЙ КВІЛТ

Маруфі Л. Б. Долаю сходинки, віршую…: Збірка поезій/ Л. Б. Маруфі. – Олександрія: КП «Міська друкарня», 2018. – 98 с.: іл.
Сектор краєзнавчої роботи Центральної міської бібліотеки м. Олександрії представляє вашій увазі книгу Лілії Борисівни Маруфі «Долаю сходинки, віршую…».
Лілія Борисівна народилася у 1947 році в м. Мала Виска Кіровоградської області. Там закінчила середню школу. Потім навчалася в Харківському інституті громадського харчування й отримала кваліфікацію інженера-технолога.
На початку 70-х років переїхала в м. Олександрію. До пенсії працювала за фахом. Пише вірші зі шкільного віку, є членкинею клубів «Джерело», «Літературна вітальня», «Чарівність».
Збірка поезій «Долаю сходинки, віршую…» – це роздуми авторки, впевненої в непересічності свого талановитого роду. З однаковим запалом пише Лілія Борисівна як українською так і російською мовами. Лаконічність її віршів, зібраних у даному виданні – це знак майстерності поета, бо складно в кількох рядках вмістити закінчену думку.
Віршовану збірку Лілія Маруфі розбавляє прозовим словом, яке присвятила читанню, як головному джерелу людського мислення, його розвитку. Вона простежує шлях пізнання людиною світу з літератури, починаючи з найменшого віку.
Поетична збірка сповнена добра мудрості, незгасимої романтики і, без сумніву, спонукає світ бути трішечки кращим.
Видання буде цікавим для широкого кола читачів.
Дана книга вже чекає на знайомство з вами в секторі краєзнавчої роботи Центральної міської бібліотеки м. Олександрії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

error: Content is protected !!