Книги – ювіляри: О.Генрі «Дари волхвів» - 115 років
Новини

Книги – ювіляри: О.Генрі «Дари волхвів» – 115 років

Книги – ювіляри: О.Генрі «Дари волхвів» – 115 років!
Любов – це єдина річ, що її можна сміливо віддати, і вона повернеться до тебе сторицею. Бережіть квітку любові, яка росте у цій книжці!
«Дари волхвів» – історія про справжні цінності. Волхви – три мудреці, які започаткували звичай дарувати різдвяні подарунки, принісши дари немовляті Ісусу.
Напередодні Різдва молода сімейна пара – Джим і Делла – виявляє, що у них не вистачає грошей на святкові подарунки один одному. Делла вирішує продати свої розкішні каштанові локони і купити чоловікові платинову ланцюжок для його золотого годинника. Увечері Джим приходить додому з подарунком для дружини. Молоді люди розкривають згортки і з’ясовується, що Джим продав свій годинник, щоб купити дорогий набір гребенів, про який Делла давно мріяла. Але це зовсім не псує свято двох люблячих сердець. Вони є наймудрішими з-поміж усіх людей, котрі отримують чи дарують подарунки. Вони і є волхви.
Для знайомства з книгою запрошуємо після карантину до Центральної міської бібліотеки м.Олександрія, або читайте онлайн https://www.ukrlib.com.ua/world/printit.php?tid=499

Офіційний сайт бібліотеки: http://www.cblib.alexandriya.com/
Канал на YouTube: https://www.youtube.com/user/library2011p/
Сторінка в Instagram: https://www.instagram.com/bibliotekioleksandriyi/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!