КНИГА – ДЛЯ БІБЛІОТЕКИ НАЙКРАЩИЙ ПОДАРУНОК
Новини

КНИГА – ДЛЯ БІБЛІОТЕКИ НАЙКРАЩИЙ ПОДАРУНОК

Вже стало доброю традицією 14 лютого відзначати не лише День закоханих, а й Міжнародний день дарування книг. І, напередодні цього свята в Центральній міській бібліотеці м. Олександрія стартувала акція “Подаруй бібліотеці книгу”, бо найкращий подарунок для бібліотеки – це книга! Думаєте, це стереотип? А от і ні!
Ми працюємо серед книг і просто обожнюємо, коли їх стає ще більше і цьогоріч вияв благодійності користувачів бібліотеки був надзвичайно активним. Тому, від усього серця працівники Центральної міської бібліотеки м. Олександрія дякують усім дарувальникам, а також неймовірній Анна Орловська за чудову книгу Алехандро Кремадеса «Мистецтво фандрейзингу», яку передала в дар бібліотеці з щирими побажаннями вдалих та успішних проєктів. Ми переконані, що дана книга принесе багато користі своїм читачам.
Вчасно прочитана книга – величезна удача. Вона здатна змінити життя, бути кращим другом і наставником. У гарній книзі можна знайти однодумців, з книгою можна гарно провести вечір, не почуватися одиноким. Дарування книжок — гарна традиція читачів, друзів і партнерів нашої бібліотеки, завдяки якій фонд бібліотеки поповнюється новими виданнями.
Тож, приєднуйтесь до нашої святкової акції!
Добрі справи робити приємно!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!