Гурток 3D-моделювання,  Новини

Гурток 3D-моделювання. 2 грудня 2019 року

Високо-високо в небі жила собі маленька біла Сніжинка… Зиму вона називала Матінкою, а Мороз тріскучий – Батечком. Більше за все на світі полюбляла ця Сніжинка дивитися вечорами вниз на землю:

– Ах! Якби я була великим і пухнастим Снігом, то вкрила б собою  і дерева, і будинки і доріжки в парку, і взагалі все-все навкруги. Уранці прокинулися б дітлахи, зраділи і цілий день грали в сніжки, будували фортеці, каталися на лижах і санчатах. Вони б весело сміялися і усі були б щасливі! Саме на першому зимовому занятті, 2 грудня,  в Центральній міській бібліотеці м.Олександрія за допомогою 3D-ручок та спеціально заготовлених трафаретів діти виготовляли неймовірної краси сніжинки. Незвичайна зимова магія панувала на заняття, яке принесло колосальне задоволення дітлахам. Кожен з цих  виготовлених виробів можна використовувати як прикраси для ялинки або новорічного декору.

Ось так і здійснилася мрія однієї маленької Сніжинки – вона стала частиною великого пухнастого Снігу і подарувала дітям зимову радість, яку вони так чекають…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!