Новини

ГРУПОВЕ КОНСУЛЬТУВАННЯ «КОМП’ЮТЕРНІ МЕРЕЖІ ТА ХМАРНІ СЕРВІСИ»

У сучасному світі комп’ютерні мережі та хмарні сервіси взаємодіють та доповнюють один одного, дозволяючи користувачам легко обмінюватися даними та користуватися ресурсами, незалежно від їх місця знаходження або типу пристрою.
Комп’ютерні мережі та хмарні сервіси – це дві сутності, які глибоко переплетені в сучасному інформаційному світі.
Про деякі ключові аспекти їх використання поговорили зі студентами Олександрійський фаховий коледж культури і мистецтв, під час групового консультування «Комп’ютерні мережі та хмарні сервіси», що пройшло на базі Центральної бібліотеки Олександрійської міської ЦБС.
В межах даної теми розглянули: стрімкий розвиток комп’ютерних мереж, поняття хмарні технології та їх використання, хмарні платформи для спільної роботи, хмарні сховища даних, обчислення у хмарі, хмарні програми.
Хмарні сервіси стали неодмінною частиною сучасного цифрового світу.
Друзі, слідкуйте за нашими новинами в соціальних мережах:
Telegram: Олександрійські бібліотеки
Instagram: Бібліотеки Олександрії
Будемо раді почути ваш відгук про заходи в нашій формі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!