Новини

ЕКСКУРСІЯ ПО БІБЛІОТЕЦІ

Золота осінь – це пора екскурсій до бібліотеки для студентів-першокурсників Олександрійський фаховий коледж культури і мистецтв. Ось і сьогодні, 19 вересня, студенти спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» разом з керівником Нина Пискун завітали до Центральної бібліотеки Олександрійської міської ЦБС.
Під час зустрічі в читальній залі студенти отримали інформацію щодо структури бібліотеки, напрямів діяльності, інноваційних методів обслуговування та можливостей користування фондом бібліотеки, яку підготувала завідувачка відділу обслуговування Марина Дерун. Також студенти познайомилися з роботою Інтернет-центру, секторами краєзнавчої роботи та довідково-інформаційної роботи.
Усміхнені обличчя майбутніх колег та їх слова вдячності, свідчили про те, що їм дуже сподобалась цікава та пізнавальна екскурсія.
Також першокурсники завітали і до сектору абонемент, де їх гостинно зустріли бібліотекарі. Більшість студентів відвідали бібліотеку вперше, тому мали можливість записатися та обрати книгу на свій смак. Провідний бібліотекар Кучинська А.П. розповіла про правила користування абонементом, ознайомила з студентів з фондом.
Загалом зустріч промайнула дуже цікаво і змістовно, а вдячні студенти подякували за багаж знань, навички і досвід в роботі бібліотеки, якими радо поділилися працівники книгозбірні.
Слідкуйте за нашими новинами:
Telegram: Олександрійські бібліотеки https://t.me/olexlibrary Instagram: Бібліотеки Олександрії https://www.instagram.com/bibliotekioleksandriyi/
Facebook: Олександрійська міська ЦБС https://www.facebook.com/alexlibrary.CBS
Будемо раді почути ваш відгук про заходи в нашій формі:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

error: Content is protected !!