Новини

ДІАЛОГ З ПСИХОЛОГОМ

Підлітковий вік – один з відповідальних етапів психічного розвитку людини, становлення її особистості. Саме в цьому віковому періоді інтенсивно формується самосвідомість, здатність до аналізу навколишніх явищ, зростає інтерес до абстрактних проблем.
Разом з тим в психічній сфері підлітка нерідко виявляються ознаки емоційної нестійкості: невмотивовані коливання настрою, поєднання підвищеної чутливості, вразливості щодо власних переживань і байдужості до інших, поєднання сором’язливості і підкресленої самовпевненості.
Тема підліткового віку є завжди актуальною, тому, Центральна бібліотека Олександрійської міської ЦБС організувала, в рамках занять «Діалог з психологом», проведення комунікативного тренінгу на тему «Я підліток!» для учнів 10-го класу Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат, який провела Инна Забиян – психологиня, завідувачка методичного кабінету Олександрійського аграрного фахового коледжу.
Учні, в інтерактивній формі обговорювали особливості віку в якому перебувають, дізнались багато корисної інформації стосовно методів самоконтролю та емоційного розвантаження. Бурхливі емоції викликав онлайн-тест на визначення рівня задоволеності собою, який пройшли всі учасники.
Також за допомогою гаджетів, присутні пройшли онлайн-вікторину, яка допомогла зрозуміти наскільки вони ерудовані, з психологічної точки зору.
Захід пройшов на одному диханні, згуртував та психологічно розвантажив колектив, й головне дав учням нові знання й позитивні емоції.
Проєкт «ВільноХаб» втілюється в рамках програми “Мріємо та діємо”, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.
Слідкуйте за нашими новинами.
Telegram: Олександрійські бібліотеки https://t.me/olexlibrary
Instagram: Бібліотеки Олександрії https://www.instagram.com/bibliotekioleksandriyi/
Facebook: Олександрійська міська ЦБС https://www.facebook.com/alexlibrary.CBS
Будемо раді почути ваш відгук про заходи в нашій формі:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!