Новини

ДІАЛОГ З ПСИХОЛОГОМ

Як бути щасливим? Кожна друга людина у світі ставить собі це питання, але мало хто знає на нього відповідь. Для одних – це коли поряд близькі люди, для інших – здоров’я рідних, ще хтось вважає, що щастя знаходиться в роботі, в грошах, в красивій машині або коштовностях.
Тож, що таке щастя і чи просто бути щасливою людиною? Саме ці питання стали темою «Діалогу з психологом», який пройшов 29 серпня в Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС. Фаховий психолог Вадим Нємов переконав присутніх в тому, що щастя – це насправді стан душі кожної людини, гармонія із самим собою. Він стверджує, що щастя знаходиться всередині, його потрібно лише там відшукати та прийняти.
Під час зустрічі присутні, під професійним наставництвом психолога, вчилися аналізувати життєві обставини й події, які можуть приносити радість й задоволення, а від того й робити людину щасливою. Адже як виявилося під кінець заняття – бути щасливим цілком реально. Інколи для цього треба лише зупинитися і сказати собі: «СТОП. Я самостійно буду вирішувати, як мені діяти й що робити зі своїм життям».
Результатом зустрічі стало чітке усвідомлення учасниками власної відповідальності за життя, адже все в наших руках і ми самі є ковалями свого щастя.
Слідкуйте за нашими новинами:
Telegram: Олександрійські бібліотеки https://t.me/olexlibrary
Instagram: Бібліотеки Олександрії https://www.instagram.com/bibliotekioleksandriyi/
Facebook: Олександрійська міська ЦБС https://www.facebook.com/alexlibrary.CBS
Будемо раді почути ваш відгук про заходи в нашій формі:
Проєкт «ВільноХаб» втілюється в рамках програми Мріємо та діємо, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!