Чебишев В'ячеслав Олексійович
Новини

Чебишев В’ячеслав Олексійович

ЧЕБИШЕВ В’ЯЧЕСЛАВ ОЛЕКСІЙОВИЧ – журналіст, поет, заслужений тренер України.
Чебишев В’ячеслав Олексійович народився 20 травня 1953 року в м. Олександрії. З 1960 року по 1970 рік вчився в середній школі №15. З 1970 року по 1975 рік навчався у Дніпропетровському гірничому інституті ім. Артема за спеціальністю: “Технологія і комплексна механізація підземної розробки родовищ корисних копалин”. Після закінчення ВУЗу за розподілом був направлений на роботу у Донбас на комбінат “Донбасантрацит” м. Красний Луч Ворошиловоградської області (з 1990 року – Луганської). У Донбасі жив та працював з жовтня 1975 року по листопад 1986 року, пройшовши шлях від гірничого майстра до заступника директора шахти по виробництву (шахта ім. В. В. Вахрушева виробничого об’єднання “Ровенькиантрацит”).
У рідне місто Олександрія В’ячеслав Олексійович повернувся у листопаді 1986 року. Працював на шахті ім. Ленінського комсомолу, в Олександрійському міському комітеті ДТСААФ. У жовтні 1992 року він заснував приватний професіональний багатопрофільний спортивний клуб “Європа – крос” (мотоциклетний та автомобільний спорт).
Всього під землею Чебишев В.О. відпрацював 11 років (сім – у Донбасі та чотири – в Олександрії) та у травні 2003 року, як шахтар,перейшов на пенсію. Але свої улюблені справи він не залишив до сьогоднішнього дня. З 1 червня 2011 року за пропозицією Кузьменка С. А. , почесного президента ПФК “УкрАгроКом”, В’ячеслав Олексійович очолив прес-центр футбольного клубу, ставши керівником.
Чебишев В. О. – ветеран та історик мотоспорту в Україні.
Гірничий інженер, журналіст, публіцист, поет, спортивний коментатор, заслужений тренер України, майстер спорту та національний суддя з мотоспорту, засновник та власник спортивного клубу (СК) “Європа – крос”, один з засновників та голова громадської організації “Небайдужі олександрійці”. Член національної спілки журналістів України. Член Всесвітньої Української спортивної агенції (Worldwide Ukrainian Sports Agency). Член Асоціації спортивних журналістів України. Має почесний знак ТСО України (2003).
Джерело: Календар знаменних і пам’ятних дат м. Олександрії на 2018 рік.
Фото взяті з вільного доступу в мережі Інтернет
За більш детальною інформацією звертайтеся після карантину в Центральну міську бібліотеку м. Олександрія в сектор краєзнавчої роботи.
А зараз пропонуємо вам перейти за цими корисними посиланнями:Офіційний сайт бібліотеки: http://www.cblib.alexandriya.com/
Канал на YouTube: https://www.youtube.com/user/library2011p/
Сторінка в Instagram: https://www.instagram.com/bibliotekioleksandriyi/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!