Афіша

ШАНОВНІ ОЛЕКСАНДРІЙЦІ!

Запрошуємо вас 23 вересня 2021 року о 12:00 год. до Центральної міської бібліотеки м. Олександрії (вул. Григорія Усика, 41) на презентацію книги «Крила виростають на землі» Віктора Ганоцького: поета, письменника, публіциста, члена Національної спілки журналістів України, члена Національної спілки письменників України.
Завітавши на презентацію, ви поринете у творчий світ великого публіциста, генія слова, краєзнавчого скарбу Віктора Федоровича Ганоцького. Ви дізнаєтеся про життєвий та творчий шлях поета і публіциста, ознайомитеся з його книгами, які видані за життя та посмертно. Також на вас чекає зустріч із цікавими людьми, непересічними особистостями, які розкриють всю глибину й цінність творчого доробку Віктора Федоровича.
Художньо-документальна повість «Крила виростають на землі» присвячена космонавту-земляку Леоніду Попову. Вона була написана 40 років тому, після його космічного польоту з Валерієм Рюміним. Автор підготував її до друку ще в 2005 році, але видати книгу тоді не вдалося.
І ось саме 2021 року, в рік ювілею Віктора Ганоцького, його родина, друзі і колеги здійснили мрію автора, і ця книга вийшла в світ. Більше того, видання було доповнене розділом «Слово друзям і колегам», який містить унікальні спогади про поета, відгуки та пісні на слова автора.
Не втратьте чудового шансу доторкнутися до прекрасного, зануритися у вир спогадів під час презентації книги «Крила виростають на землі».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!