Афіша

ШАНОВНІ ОЛЕКСАНДРІЙЦІ!

Запрошуємо на творчу зустріч з поетесою Людмилою Снітко (Карпусенко), яка відбудеться 16 вересня 2021 року о 12:00 год. в Центральній міській бібліотеці м.Олександрії (вул. Григорія Усика, 41).
Під час зустрічі ви дізнаєтеся про життєвий та творчий шлях поетеси, ознайомитеся з книгами, які видала Людмила Юріївна «Жити, щоби любити» та «Годинникові піски».
«Жити, щоби, любити» – книга, в якій поєднуються проза і поезія. В ній знайшли своє відображення і пережите, і підмічене в навколишньому середовищі спостережливим оком кременчуцької літераторки Людмили Снітко самі реалії життя…
Поезії, що увійшли до другої збірки авторки «Годинникові піски» – це і щемлива лірика, і слова-роздуми, виписані з притаманною поетесі неповторною інтонацією, про плинність і сутність людського життя, такого різнобічного в усіх його проявах, з його світлими, радісними і болісними миттєвостями. Живописні вірші про красу рідного краю, емоційні та чуттєві поезії про найщиріші почуття, про добро та людяність…
Твори письменниці Людмили Снітко знайшли відгук у серцях людей різних поколінь.
Коротка біографія про автора:
Людмила Юріївна Снітко народилася у квітні 1958 року в родині фронтовика в м. Олександрії. Там же вчилася в СШ №15. Закінчила Одеський політехнічний університет за спеціальністю інженер-електронщик. У рідній Олександрії починався трудовий шлях автора. Та як дружині офіцера доводилося неодноразово переїздити з одного місця проживання до іншого. Останній час живе у м. Кременчук. Більше 20 років працювала у ДП «Український науково-дослідницький інститут вагонобудування» спочатку інженером, потім завідуючою групою, старшим науковим співробітником.
Авторка книг «Жити, щоби любити» (2017), «Годинникові піски» (2020).
Співавторка книги «Ангели світла» (2017) та книги «Terra інклюзія 2019».
Друкувалася у кількох літературних альманахах та поетичних збірках, у тому числі: «Огні горять», «Топоніміка-2», «Кременчук літературний», «Танець семи покривал», «У пошуку альтернативи. Поезія сучасної України», тощо та у літературно-художньому періодичному виданні «Дебют-газета» (2021).
Переможниця літературних конкурсів, фіналістка Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова – 2019» у категорії спецвідзнаки «Інклюзивні оповідання «Terra інклюзія», учасниця Міжнародного соціального проекту «Книга Добра» (2017), фіналістка Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» у категорії спецвідзнаки «Інклюзивні оповідання «Terra інклюзія» (2020).
Входить до спілки літераторів «Славутич» м. Кременчука.
Фейсбук-сторінка Людмили Снітко:
Офіційний сайт бібліотеки: http://www.cblib.alexandriya.com/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!