МАЙСТЕР-КЛАС «ПАННО З ГУДЗИКІВ»
Афіша

МАЙСТЕР-КЛАС «ПАННО З ГУДЗИКІВ»

Великі й малі, яскраві і непримітні, перламутрові та різнокольорові – що можна зробити з ґудзиків, яку прикрасу для інтер’єру? Якщо хочете відчути себе художником – як мінімум або великим дизайнером та створити свій шедевр, запрошуємо усіх бажаючих на БЕЗКОШТОВНІ майстер-класи з виготовлення панно з ґудзиків, які будуть проходити протягом вересня 2021 року щочетверга о 15:00 в Центральній міській бібліотеці м. Олександрії.
Панно з ґудзиків – проста ідея, що дозволяє отримувати в результаті шикарні роботи, які довго прикрашатимуть вашу домівку.
Тож, не баріться, а попередньо запишіться за телефоном +38 099 126 5026 та приходьте створювати власноруч неповторне авторське панно з ґудзиків.
З собою обов’язково мати гарний настрій та маску.
Нагадуємо: Студія дизайну та краси «Креатив» – проєкт Олександрійської міської ЦБС, який реалізується в рамках програми «Твори культуру: створюємо інноваційні бібліотечні послуги» за фінансової підтримки Європейського Союзу в партнерстві з Міжнародною асоціацією «Культура і креативність», публічними бібліотеками м. Орхус (Данія), Білоруською бібліотечною асоціацією.
Офіційний сайт бібліотеки: http://www.cblib.alexandriya.com/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!