МАЙСТЕР-КЛАС «НОВОРІЧНА СВІЧКА З ВОЩИНИ»
Афіша

МАЙСТЕР-КЛАС «НОВОРІЧНА СВІЧКА З ВОЩИНИ»

Запрошуємо всіх бажаючих на БЕЗКОШТОВНІ майстер-класи з виготовлення новорічного декору – свічки, які будуть проходити протягом грудня 2021 року ЩОЧЕТВЕРГА о 15:00 в Центральній міській бібліотеці м. Олександрії.
Виготовлення медових свічок з вощини – це корисний, захоплюючий процес без якого просто неможливо уявити різдвяні та новорічні свята.
Свічки ручної роботи виготовляються з натурального воску, який стає піддатливим від тепла ваших рук і формується в красиву і елегантну свічку.
Це чудове заняття як своєрідна медитація. Запах меду піднімає настрій і заспокоює нерви. Користь свічок з вощини очевидна, оскільки всі матеріали екологічно чисті. Ми вас навчимо як зробити ароматну свічку власноруч.
Тож, не баріться і попередньо запишіться за телефоном +380991265026 та приходьте створювати свої авторські вироби.
Такий майстер-клас доступний як для дітей, так і для дорослих.
На наших заняттях завжди панує гарний настрій і творча атмосфера!
З собою обов’язково мати гарний настрій та маску
Нагадуємо: Студія дизайну та краси «Креатив» – проєкт Олександрійської міської ЦБС, який реалізується в рамках програми «Твори культуру: створюємо інноваційні бібліотечні послуги» за фінансової підтримки Європейського Союзу в партнерстві з Міжнародною асоціацією «Культура і креативність», публічними бібліотеками м. Орхус (Данія), Білоруською бібліотечною асоціацією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!