СМАРТФОН: ВІД ПОЧАТКІВЦЯ ДО ПРОФІ
Технології стрімко розвиваються, а разом з ними зростає й обсяг даних, які ми зберігаємо на своїх гаджетах. Сьогодні програми, фото та відео займають набагато більше місця, ніж раніше. Через це, попри збільшення вбудованої пам’яті, ми все ще стикаємося з проблемою її нестачі.
Як наслідок, телефон починає працювати повільніше, з’являються повідомлення про брак місця, а встановити нові додатки стає неможливо. Така ситуація знайома багатьом.
Щоб допомогти розв’язати цю проблему, 16 вересня, в Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС відбулося індивідуальне заняття «Смартфон: від початківця до профі». Бібліотекарі допомогли користувачеві очистити та оптимізувати пам’ять його телефону.
Пам’ять — це важлива характеристика смартфона. Якщо ви хочете, щоб ваш пристрій працював стабільно і швидко, важливо регулярно очищати його від зайвих файлів.
Запрошуємо до бібліотеки всіх охочих пройти навчання з користування смартфоном. Звертайтесь у зручний для вас час за графіком роботи Центральної бібліотеки (пн.-чт. 8:00 – 18:00, сб.-нд. 09:00 – 18:00, п’ятниця – вихідний).


