Новини

Зустріч спеціалістів пенсійного фонду зі слухачами ВНШ на тему: «Електронні сервіси ПФУ»

На сьогодні, веб-портал Пенсійного Фонду України надає громадянам України можливість зручно і оперативно взаємодіяти з органами Пенсійного фонду України, дистанційно отримувати послуги кожній особі індивідуально. Такі послуги є актуальними для людей похилого віку та людей з особливими потребами.

Тож, зустріч головних спеціалістів Олександрійського пенсійного фонду Міллерман С.С. та Діордіца С.С. з слухачами Вищої народної школи, що відбулася 16 жовтня в центральній міській бібліотеці була присвячена темі: «Електронні сервіси ПФУ».

Під час заходу фахівці в доступній формі розповіли присутнім про відкритий доступ (без реєстрації) на порталі https://www.pfu.gov.ua/ надається багато корисної інформації з питань пенсійного страхування, бланки документів, інструкції щодо їх заповнення тощо, а також електронні послуги, які може отримати користувач на порталі після відповідної реєстрації:

  • отримання інформації з персоніфікованого обліку (для працюючих громадян);
  • отримання пенсійної інформації (для пенсіонерів);
  • формування запитів на попередню підготовку документів можливість подачі скарг;
  • запис на прийом до фахівців ПФУ;
  • отримання інформації про стан розрахунків платників з ПФУ (для юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців).

На завершення зустрічі кожен присутній отримав пам’ятку з корисною інформацією «Реєстрація на web-порталі Пенсійного фонду України».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!