Новини

День бібліографії «Книга та її творці»

Її Величність книга… Одне з найдивовижніших чудес світу, створених людиною, яка впродовж багатьох століть захоплює, дивує, навчає свого творця.

Все-все-все про книгу в минулому, теперішньому та майбутньому часі дізнавалися читачі Центральної міської бібліотеки під час проведення Дня бібліографії «Книга та її творці», який відбувся 23 вересня.

«Читай книги, що стали подією» – таку назву має викладка літератури в секторі абонементу. Серед представлених книг – лідери  читацьких уподобань: роман Василя Шкляра „Чорний ворон”, твір Ліни Костенко  „Записки українського самашедшого”, «Солодка Даруся” Марії Матіос, «Століття Якова» Юрія Лиса, «Мати все» Люко Дашвар, «Зламані жоржини» Ніни Фіалко та багато інших.

В секторі краєзнавчої роботи пройшла мандрівка сторінками сайта бібліотек «Віртуальні  бібліотеки  світу» для студентів Олександрійського коледжу культури і мистецтв. Студенти переглянули фотопідбірки яскравих бібліотек світу з надзвичайними інтер’єрами та вражаючим дизайном, читальні зали, що дихають королівським шиком і багатовіковою історією,  та надсучасні, технологічно оснащені з шаленим дизайном.  

«Нашого цвіту — по всьому світу»  – саме такими словами розпочалася  експрес-бесіда «Визнані світом»  в читальній залі.  Про  українців, які займали важливі державні посади у чужих країнах, підкоряли космос та високу моду, знімалися у найкращих фільмах та робили важливі наукові відкриття для людства говорили під час бесіди.

А ще кажуть, що люди, які читають книжки, завжди керуватимуть тими, хто дивиться телевізор.  Літературний закуток «Розповіді старих палітурок», що розташований в читальній залі, відображає книги про які вже давно забули, а дарма…. Адже саме старі книги нададуть безліч мудрих порад.

І хоча День бібліографії закінчився, запрошуємо всіх бажаючих до книгозбірні познайомитись з творами  відомих та маловідомих авторів, перевиданих книг українських та зарубіжних сучасних письменників та письменників-класиків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!