Гурток 3D-моделювання,  Новини

Гурток 3D-моделювання. 16 вересня 2019 року

Людство не змогло б існувати без постійного прогресу, знаходження і впровадження нових технологій, винаходів і відкриттів. Сьогодні багато з них уже застаріли й у них немає потреби, інші ж, як  наприклад лампочка, слугують і досі…

Люди почали впроваджувати інновації буквально з самого початку свого існування, в результаті світ став таким, який він є. І все ж серед величезної кількості винаходів є дійсно знакові, які змінили цей світ докорінно.

16 вересня в Центральній міській бібліотеці пройшло заняття, де юні  винахідники   спробували відтворити   здобутки людства  за допомогою 3D-ручок  та спеціально заготовлених трафаретів зображуючи їх на площині. Можливість створювати об’ємні предмети в повітрі тільки розширила поле для творчості та реалізацій всіх фантазій дітей. Створювати об’ємні фігурки   для дітей та підлітків було  не тільки цікавим, але й корисним, оскільки такі заняття допомагають розвивати творче й просторове мислення.Кожен з цих  виготовлених виробів можна використовувати у вигляді іграшок, як  для себе так і в дарунок своїм друзям.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!