Новини,  Пункт Європейської інформації

Відеотур «Hello, Europe»

1 листопада свiтова спільнота вiдзначає  День  заснування  Європейського Союзу. ЄС утворився на основі підписаного 7-го лютого 1992-го року Маастрихтського договору, який набув чинності 1-го листопада 1993-го року i  який заклав основи існування Єдиної Європи в тому вигляді, в якому ми знаємо її сьогодні.

Так, 31 жовтня напередодні Дня народження Європейського Союзу  Центральна міська бібліотека разом з учнями ліцею інформаційних технологій поринули  у відеотур «Hello, Europe». Учні із захопленням занурились у світ країн ЄС та з неабиякою цікавістю здійснили віртуальну подорож країнами, дізнавшись багато цікавих фактів, адже кожна країна – це невичерпна  скарбниця духовних та матеріальних цінностей.  

Сьогоднi Європейський Союз  — економічний  та  політичний  союз 28 держав-членів, що розташовані здебільшого у Європі. Європейський Союз – це сім’я демократичних європейських країн, які об’єдналися заради миру та процвітання.

В ході відеотуру учні переглянули відеофрагменти про створення ЄС, економічний розвиток, архітектурні пам’ятки,культуру,ландшафти. Дізналися, які переваги  мають країни-члени  політико-економічного утворення та, що чекає в майбутньому Україну під час вступу до Європейського Союзу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!