Новини

Бібліотечний квілт «Давайте зустрічатися частіше!»

30 вересня протягом дня в Центральній міській бібліотеці ім.О.Пушкіна пройшов бібліотечний квілт «Давайте зустрічатися частіше!».

Книга – одне з найбільших чудес, створеною людиною.                                   Недарма в народі кажуть: книга вчить як на світі жить; хто багато читає, той багато знає. Так, разом з учнями гімназії-інтернат – школи мистецтв поринули в бібліомікс «Всесвітня столиця книги 2019 –м.Шарджа». Кожного року  за ініціативою ЮНЕСКО обирається Всесвітня столиця книги, у 2019 році обрано м. Шарджа. Учні із захопленням занурились у світ книги та з неабиякою цікавістю слухали про історію становлення, культуру, звичаї, туристичні об’єкти цієї дивовижної країни Сходу. Приймали активну участь у дискусіях, пропонували міста України, які б на їх думку заслуговують також в майбутньому мати статус – Всесвітньої столиці книги. І яким би комп’ютеризованим не було б XXI століття, книга – залишається найбільшим винаходом людства.           

З метою ознайомлення читачів із найкращими художніми творами відомих українських та зарубіжних  письменників бібліотекарі сектору абонемент провели вуличну акцію «Книги-ювіляри 2019 року», представивши найвідоміші твори світової  літератури, що відзначають ювілейні дати цього року.

 Це книги, що йдуть крізь віки, книги, що витримали випробування часом. Роки, десятиліття, століття несуть вони свою мудрість людям. Цим книгам призначено було пережити століття, стати справжніми шедеврами, що покликані відображати великий літопис Життя.

Бібліотекарі закликали жителів міста  завітати до книгозбірні, зробити подарунок книжкам-ювілярам  – прочитати їх та поринути у світ книжкових героїв, які протягом багатьох поколінь навчають нас бути людяними, сміливими, чесними і товариськими.

Користувачі та друзі бібліотеки також не залишили без уваги бібліотекарів  й долучилися до привітань.

Вони  висловлювали свої думки, побажання, яке місце займає бібліотека в їхньому повсякденному житті, навчанні, спілкуванні на вітальному дереві «Зі святом, БІБЛІОТЕКО!»

Висловлювання були різними: «Бажаю вам  щирих читачів,  щоб спілкуючись з ними, ваші робочі будні здавалися святом», «Бібліотека – це зустріч з друзями і обговорення книг», «БІБЛІОТЕКА- це особлива аура з запахом нових книг», «Гарних і цікавих ідей для майстер – класів» та найбільше бібліотеці побажали багато нових  та цікавих книг.

Ми вдячні всім нашим читачам, які дружать з книгою та з бібліотекою!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!